• Що таке бренд A.G.E.stop?

  Компанiя AGESTOP SWITZERLAND була заснована Лілією Бассі в 2015 році у місці Цуг, Швейцарія. Після 15 років керівництва косметичними дослідницькими проектами в Австралії, США та Великобританії.

  AGESTOP SWITZERLAND виробляє інноваційні препарати по догляду за шкірою, дотримуючись високих стандартiв, орієнтованих на результат.

  100% результат для кожного за рахунок науково перевірених, визнаних і відзначених нагородами у всьому світі, Швейцарських інгредієнтів.

  Також, завдяки Швейцарським технологіям та формулам, новаторству в області стовбурових клітин, пептидів, біоміметиків і клітинного оновлення.

 • Де виробляється косметика A.G.E.stop?

  Продукція AGESTOP SWITZERLAND ексклюзивно розроблена і вироблена в Швейцарії.

 • Чому слід довіряти бренду A.G.E.stop?

  Точність, Чистота і Бездоганна якість - синоніми Швейцарського виробництва.

  AGESTOP SWITZERLAND - виробляється за стандартами «Швейцарське виробництво» GMP та ISOO900.

 • У чому секрет косметики A.G.E.stop?

  Наука епігенетика поєдналася з природними дарами в препаратах AGESTOP SWITZERLAND.

  Створена, в результаті синергії з всесвітньовідомими Швейцарськими дослідними лабораторіями. Компанія створює ексклюзивні формули, що відповідають найвищим вимогам міжнародної клієнтури. Препарати застосовують у Швейцарії та по всьому світі у клініках, SPA, салонах краси та дерматологічних кабінетах.

  Науково доведено, що Швейцарська клітинна терапія допомагає поліпшити виробництво колагену і еластину, зміцнюючи мембрану клітин шкіри для більш сильного захисту.

  Продукти AGESTOP SWITZERLAND виробляються за ексклюзивною Швейцарською технологією «процес нанополімерної інкапсуляції», що гарантує оптимальну біодоступність і максимальну ефективність наших продуктів.

 • Чи може косметика A.G.E.stop завдати шкоди шкірі?

  Косметичні продукти бренду AGESTOP SWITZERLAND вироблені та протестовані за всесвітніми та европейськими стандартами, що засвідчує їх повну безпеку для застосування - як косметичні засоби.

  Усі Швейцарські інгредієнти, присутні в наших продуктах, включають науково підтверджені біохімічні концепції і численні клінічні дослідження in vitro та in vivo.

 • З якого віку починати користуватися косметикою A.G.E.stop?

  Косметична лінійка продуктів AGESTOP SWITZERLAND орієнтована на вік 30+ не залежно від статі.

 • З якого кошти краще почати знайомство з A.G.E.stop?

  OXYGEN THERAPY HYDRO GLOW BIO FUSION SLEEPING MASK

  Маска для сну з кисневою терапією - світовий бестселер:
  - iдеально підходить для сухої та чутливої шкіри;
  - має заспокійливу дію;
  - м'яко допомагає з часом видалити пігментацію;
  - забезпечує миттєвий ліфтинг та чіткий вигляд контурів обличчя;
  - чудово підходить для використання після агресивних процедур в салоні таких як дермабразія та хімічний пілінг;
  - можна також застосовувати протягом дня під макіяж. Декоративна косметика лягає дуже натурально, не зминається в мімічних лініях, обличчя виглядає відпочившим та сяючим;
  - забезпечує глибоке, негайне та тривале зволоження;
  - забезпечує здоровий блиск обличчу відразу і зберігається з часом;
  - це наш фірмовий продукт.

 • Чому косметика AGEstop не ділиться по зонам (під очі, на все обличчя, для зони декольте / тощо), за часом використання (денна / нічна) і за типом шкіри (суха / жирна / комбінована / нормальна / проблемна? )

  Усі продукти компанії AGESTOP SWITZERLAND в першу чергу спрямовані на базові потреби: живлення, зволоження, ліфтинг, наповнення, синтез колагену, оновлення захисного барьеру для всіх зон та типів шкіри.

  Потім, догляд ділиться ще на прицільні потреби по показанням.
  Потреби кожної окремої людини та стан шкіри є повністю індивідуальними. Тому ми лише рекомендуємо коли користуватися тим чи іншим засобом, в день або в ночі, а рішення приймає кожен для себе, як найзручніше та для задовільнення потреб своєї шкіри.

  Шкіра під очима, на шиї та декольте потребує не меншої уваги та не меншого догляду. Саме тому продукти нашої лінії є універсальними та мультифункціональними, вони підходять для будь-якої зони вашого обличча і тіла.

  Суть не в кількості баночок для догляду, а саме в дії косметичних засобів та у результатах, які можна відчути і побачити.

 • Чи буде розширюватися лінійка продукції у A.G.E.stop?

  Наразі лінійка включає в себе 17 продуктів, та кожен рік компанія розроблює, досліджує, і потім виводить в світ, новий продукт, який безперечно відповідає найостаннішим дослідницько-науковим розробкам антивікової дії.

  Щодо виробництва кожного окремого продукту, цикл дуже складний та довгий, тому деякі засоби доводиться чекати місяцями, але воно того варте.

 • Де я можу купити косметику A.G.E.stop?

  Косметичні продукти можна придбати як на нашому офіційному сайті on-line, так і у наших партнерів, завітавши у салони краси та естетичні клініки.

 • Як працює доставка замовлень з сайту?

  Ми співпрацюємо з логістичною компанією Нова Пошта.

  1. при оформленні замовлення та оплати на сайті, для вашої зручності, передбачена форма із двома видами доставки, де Вам залишається лише обрати опцію «забрати у відділенні» - обрати місто та відділення НП, у якому зручніше для Вас отримати своє замовлення, або вибрати «адресну доставку»

  2. також можливе відправлення Новою Поштою з накладеним платежем (враховуючи тарифи та коміссії перевізника)

  У обох варіантах послуги логістики оплачує замовник.